Пресована кераміка E.Max

Пресована кераміка E.Max

У цій статті йтиметься:

 • про сутність технології E.Max;
 • про переваги пресованої кераміки;
 • про те, у яких випадках доцільною є установка системи E.Max.

Останнім часом послуги естетичної стоматології користуються все більшою та більшою популярністю. Це пов'язано з високими критеріями, які пред'являє людині сучасне суспільство. Пацієнти стоматологічних закладів не лише прагнуть зберегти здоров'я зубів, але й дбають про покращення зовнішнього вигляду зубного ряду, адже приваблива посмішка є однією з головних складових позитивного іміджу. Стоматологічна сфера не залишає запити пацієнтів без уваги, та пропонує шанувальникам естетики випробувати одну з найперспективніших технологій зубного протезування – кераміку emax.

Система emax складається зі склокерамічного або цирконієвого каркасу, покритого шаром пресованої кераміки. Прес кераміка має особливу міцність завдяки високому вмісту кристалів лейциту в ній., а каркас доповнює естетику та посилює надійність протеза. Ця технологія вирішує проблему крихкості суцільнокерамічних ортопедичних конструкцій., до того ж є універсальною, тому що підходить для виготовлення як протезів типу «міст», так і тонких зубних платівок люмінірів.

 

Безметалова кераміка e max була винайдена в Німеччині близько двадцяти років тому.. До цього в ході протезування лікарям доводилося обирати між функціональністю та естетичністю протезу., але компанія Ivoclar Vivadent відкрила нові горизонти в естетичній стоматології. Інноваційна система нового покоління e max не має слабких місць та позбавляє непотрібних компромісів.

Чому вибирають E.Max?

Дані ортопедичні системи мають кілька вагомих переваг, звертають на себе увагу та стоматологів, та їх пацієнтів. Наприклад:

 1. Максимальні показники міцності.
 2. Повна біосумісність.
 3. Розширені можливості вибору відтінків конструкції та відмінна світлопропускна здатність матеріалу.
 4. Обточування зубів під конструкцію зводиться до мінімуму.
 5. Відсутність металевих компонентів знижує вагу протезу.
 6. Система розрахована на тривалу експлуатацію без зміни характеристик (первісний вид протезу зберігається).
 7. Гігієнічність матеріалу виключає утворення на конструкції нальоту та формування зубного каменю..
 8. Конструкція включає гіпоалергенні матеріали.
 9. Догляд за керамікою простий, та додаткових незручностей не створює.

У яких випадках встановлюють кераміку E.Max?

Найбільш актуально застосовувати прес кераміку у наступних ситуаціях:

 1. Реставрація одиночного дефекту. Здійснюється шляхом встановлення цільнокерамічної коронки.
 2. Часткова реставрація зуба вкладкою. Кераміка нового покоління міцніша, більш естетичний, гігієнічніше і довговічніше світлової пломби.
 3. Імплантація зуба. Цілісна кераміка чудово виглядає на імпланті, ніяк не видаючи походження нового зуба.
 4. Естетичне протезування зубів вінірами. Ціліснокерамічні мікропротези нової технології гарантують натуральність та довговічність реставрації.

Протипоказання до протезування системою E.Max

Ця технологія однаково добре проявляє себе при ліквідації будь-яких дефектів зубного ряду, проте відмовитися від неї деяким пацієнтам таки доведеться. Протипоказання до встановлення системи такі:

 1. Мимовільне стискання зубів, неконтрольований зубний скрегіт, часте вчинення жувальних рухів, не має відношення до їди.
 2. Некоректна гігієна ротової порожнини.
 3. Наявність у пацієнта поганих звичок, що підвищують ймовірність поломки ортопедичної конструкції: відкривання пляшок зубами, розгризання шкаралупи горіхів тощо.
 4. Пацієнт страждає на флюороз. (надлишком фтору), що проявляється у жовтих плямах на зубній поверхні.
 5. Встановленню нового протеза можуть перешкоджати ортопедичні конструкції, що вже функціонують у ротовій порожнині..

Виготовлення та встановлення коронки

Процес протезування можна представити у такому вигляді:

 1. Огляд пацієнта, складання плану лікування та вибір характеристик майбутньої конструкції.
 2. Обробка зуба, що протезується, і зняття зліпка.
 3. Пацієнту встановлюється тимчасовий протез, запобіжний обточений зуб.
 4. По зліпку формується гіпсова модель зубів.
 5. Моделується воскова реставрація.
 6. Із заготівлі у спеціальній печі пресується протез.
 7. Коронку покривають керамічною масою та обпікають.
 8. Готовий протез фарбується спеціальними барвниками.
 9. Пацієнту приміряється та встановлюється пресована кераміка.

Чи можуть виникнути ускладнення?

Переваги, якими володіє e max кераміка, на жаль, не позбавляють пацієнтів деяких неприємних моментів, які можна виявити після протезування. Проблеми трапляються дуже рідко, але вони не виключені.

Побоюватися варто:

 1. Невідповідності кольорової гами ортопедичної конструкції. Якщо під час підбору відтінків коронок чи етапі їх фарбування в зуботехнічної лабораторії сталася неточність, колір штучних коронок може не збігатися з квітами зубної емалі пацієнта. Це відразу буде помітно, і на етапі примірки пацієнт повинен звернути увагу на забарвлення конструкції.
 2. Неточного крайового прилягання. Неприродний кольоровий обідок видасть конструкцію, навіть якщо її колір ідеально гармонуватиме із сусідніми зубами.
 3. Неправильної форми зуба. Коронка може не відповідати анатомічно складній формі різців.
 4. Некоректної установки протеза. Якщо коронка або мікропротез буде неправильно встановлено, то може запалитися ясна.

Подібні ситуації не виникнуть, якщо стоматолог-ортопед має достатню кваліфікацію, а зубний технік, протез, що виготовляє – достатнім досвідом.

Вартість E.Max протезування

Через новизну технології протези з пресованої кераміки обходяться пацієнтам недешево. Але вони здатні забезпечувати стовідсоткову естетику та служити понад п'ятнадцять років. Точну цифру бюджету протезування зазвичай називає стоматолог. Вона залежить від масштабу реставрації, ціни супутніх лікувальних заходів та класу стоматологічного закладу. Пацієнтам варто пам'ятати, що за невеликою ціною протезування ховається низька якість.

Плануючи похід до стоматолога, можна розраховувати на ціну приблизно від 4400 гривен за одну коронку.

Якість німецьких технологій у Харкові

Якщо Ви плануєте протезування прес керамікою, але не впевнені в тому, що вітчизняний протез матиме всі позитивні властивості німецької, то для Вас є хороша новина. Виготовлення ортопедичної конструкції в зуботехнічній лабораторії «Сіті Дентал» гарантує надійність та високу якість кераміки ips e max.

У нашій лабораторії функціонує все необхідне обладнання для виготовлення протезу будь-якої складності. Команда першокласних зубних техніків «Сіті Дентал» володіє всіма знаннями та навичками, які потрібні для роботи з керамікою нового покоління. Хоча лабораторія розташована у Харкові, високу якість нашої роботи за понад сімнадцять років встигли оцінити навіть у країнах Європи. Ми по праву пишаємося високопрофесійним колективом та чудовою репутацією.

Оформивши замовлення у нашій лабораторії, Ви можете бути впевнені в тому, що ми виконаємо ортопедичну конструкцію за всіма стандартами. Ми робимо протезування доступним, надійним та якісним.

Коментарі:

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *