Ціни

Прайс зуботехнічної лабараторії
"СІТИ ДЕНТАЛ"
(всі ціни аргументовано обговорюються)

* Доплата за терміновість виконання робіт складає 50% від вартості роботи
** Ціни дійсні лише для лікарів України, можуть змінюватись в залежності від курсу валют

Ціна зуботехнічних лабораторій Сіті Дентал - критерії оптимальності

Зуботехнічна лабораторія "Сіті Дентал" заслужено займає лідируючі позиції на ринку стоматологічних послуг та є однією з найавторитетніших лабораторій Харкова.

Високоточне обладнання, сучасний інструментарій та використання матеріалів останнього покоління дозволяють виготовляти замовлення будь-якого ступеня технічної складності..

З початку роботи лабораторії у 2001 році до теперішнього часу висока майстерність персоналу, накопичений досвід та стабільно надійна якість послуг, що надаються, дозволяють успішно співпрацювати з багатьма клініками., лікарями приватної практики та незмінно отримувати відмінні відгуки пацієнтів.

Використання нових технологій у зубопротезуванні призвело до появи безлічі модифікацій і типів конструкцій. Відповідно ціноутворення в цьому сегменті ринку стоматологічних послуг залежить від багатьох факторів..

Зуботехнічна лабораторія ціни – формування вартості

Чи існують закономірності ціноутворення під час протезування – спробуємо розібратися у цьому питанні.

Найважливіша частина у конструкції ціноутворення – собівартість протезування, до якої входять такі параметри:

 • реальна собівартість матеріалів;
 • ціна та амортизація обладнання;
 • оренда приміщення;
 • комунальні витрати на воду, електроенергію тощо.;
 • оподаткування;
 • оплата праці співробітників.

Найважливіші висновки, які можна зробити, проаналізувавши схему ціноутворення:

 1. Ціна на той самий вид протезування може істотно відрізнятися через різницю витрат на кожен вид роботи. Багато залежить від закупівельної ціни та виробника матеріалів;
 2. ціни на різні види протезування можуть і не мати значної відмінності.

Існує таке поняття як цінова група, тобто. є кілька діапазонів цін на той самий вид послуг. Так, наприклад, зубні вкладки можуть виготовлятися зі звичайних сплавів, а можуть – з кераміки, з дорогих видів сплавів.

Таким чином, половина вартості вкладки визначається ціною матеріалу. Також якість та кількість анестезії впливає на остаточну вартість послуги. Всі ці фактори враховуються та, як правило, можуть змінюватись.

Цінові апетити стримує на стоматологічному ринку конкуренція. Але індивідуальні потреби та особливості пацієнта, які можуть висловитися у більшій кількості візитів до стоматолога та більш вимогливого вибору матеріалів здатні збільшити ціну.

Як результат, вартість протезування регулюються реальною собівартістю матеріалів та інструментарію та необхідністю прибутку для подальшого розвитку. Противагою є конкурентна боротьба на ринку стоматологічних послуг. Саме тому пацієнту потрібно порівнювати прайс зуботехнічної лабораторії та з'ясовувати оптимальний рівень - зуботехнічна лабораторія ціна, не забуваючи про співвідношення ціна/якість.

Зуботехнічна лабораторія прайс – вибір пацієнтів

Більшість стоматологічних клінік сповіщають пацієнтів про вартість послуг, які, безумовно, пов'язані з роботою зуботехнічної лабораторії. Детальна інформація про перелік та ціни на послуги оформлена у заявковому варіанті та залежить від категорії - зуботехнічна лабораторія ціни.

Інформація, призначена для пацієнтів, допомагає їм правильно зорієнтуватися та зробити вигідний для себе вибір:

 • можливість вибору створює умови для попередньої «примірки» будь-якого виду протезування на себе відповідно до Ваших можливостей та вимог;
 • конкуренція однозначно сприяє зниження ціни, тому ціна на той самий вид роботи може відчутно відрізнятися..

Важливо знати.

Зуботехническая лаборотория цена

 • Не завжди Вам по телефону можуть назвати вартість лікування та протезування. Навіть лікар при поверхневому огляді не готовий одразу озвучити точну суму Ваших майбутніх витрат, оскільки це пов'язано з низкою причин, пов'язаних з якісним результатом лікування.
 • Надійне лікування з якісним результатом при повному дотриманні протоколу не може коштувати дешево.
 • Підсумкова сума успішного протезування залежить від певного набору маніпуляцій, проведених стоматологом у межах лікувального протоколу.
 • Успішність та надійність протезування безпосередньо залежить від майстерності та досвіду зубного техніка.. Ідеальний варіант – професійний тандем лікаря та техніка, згуртованих для досягнення максимального результату.
 • Тому завжди варто звертати увагу, в яку лабораторію буде направлено замовлення на виготовлення Вашого протезу. Успішна лабораторія з висококваліфікованим персоналом – запорука успішного протезування.

При з'ясуванні вартості виду протезування поцікавтеся у розділі - зуботехнічна лабораторія ціна – та гарантіями, які Вам надаються, а саме:

 • висока якість виконання;
 • бездоганний функціональний та естетичний результат;
 • чудовий сервіс.

Ціна зуботехнічної лабораторії - CITY DENTAL

Gid-po-Stomatologii-tooth

Лабораторія "СІТИ ДЕНТАЛ" запрошує до співпраці на взаємовигідній основі, пропонуючи своїм партнерам найвищий рівень якості замовлень у найкоротші терміни та варіативність у формуванні - зуботехнічна лабораторія ціна.

Зателефонуйте нам по телефону: +38 (057) 781-23-42, +38 (098) 082-49-84, +38 (050) 711-60-17, +38 (093) 909-25-73 або скористайтесь формою "Зворотній зв'язок" нижче. Ми із задоволенням відповімо на всі питання, що Вас цікавлять..

Наша лабораторія "СІТИ ДЕНТАЛ" впевнено заявляє: якщо Ваша клініка або стоматкабінет розташовані у таких містах, як Київ, Одеса, Дніпро (Дніпропетровськ), Кривий Ріг, Запоріжжя, Миколаїв, Херсон, Львів, Житомир, Полтава, Луцьк, Івано-Франківськ, Хмельницький, Суми, Чернігів, Мелітополь, Краматорськ, Рівне, Сєвєродонецьк, Ужгород, Павлоград, Тернополь, Біла Церква, Кременчук, Кіровоград, Черкаси, Ужгород, Слов'янськ, Нікополь, Вінниця, Бердянськ, Чернівці, Горлівка, Кременчук, Кам'янське, Кам'янець-Подільський або в будь-якому іншому місті України - це не перешкода для нас!

Сучасні способи доставки, вдало реалізована логістика та гнучка тактика у категорії - зуботехнічна лабораторія ціни дають нам широкі можливості успішно співпрацювати з нашими колегами в усіх регіонах країни.