Головна

Ми відкриті

Понеділок – п'ятниця9.00 – 19.00

Субота 9.00 – 15.00

Неділя вихідний

Як дістатися

✔ Україна, м.Харків, кв. Фейєрбах С. 10
✔ Україна, Тячівський район с.Нересниця, він є. Грушевського 86-б

ЗУБОТЕХНІЧНА ЛАБОРАТОРІЯ “СІТИ ДЕНТАЛ” В ХАРКОВІ

Зуботехнічна лабораторія «Сіті Дентал» була заснована в 2001 року, Нещодавно ми пройшли повну модернізацію всього обладнання і ребрендинг. Сьогодні ми з упевненістю можемо заявити, що ми – одна з провідних цифрових зуботехнічних лабораторій у Харкові. Займаємося виготовленням усіх видів зубних протезів та будь-якої складності., використовуються у стоматологічних установах.

До складу зуботехнічної лабораторії "Сіті Дентал" входить: сучасний цифровий фрезерний центр, власна ливарна лабораторія, а також центр з підготовки та навчання як початківців зубних техніків, так і підвищення рівня та кваліфікації для техніків зі стажем. Професіоналізм та практичний досвід наших співробітників дозволяє виконувати широкий спектр робіт: від найпростішого лиття культових вкладок до складних мостоподібних протезів на імплантах та індивідуальних абатментах.

Чому більшість стоматологів вибирають для співпраці зуботехнічну лабораторію «Сіті Дентал»?

  • Виробник зуботехнічного обладнання, яке ми застосовуємо для виготовлення зубних протезів, є світовим лідером у сфері стоматології.
  • Всі стоматологічні вироби 100% відповідають необхідним параметрам. Ми суворо стежимо за дотриманням технології виготовлення продукції та використовуємо якісні матеріали. Наші зубні протези ідеально підходять пацієнтам та полегшують завдання лікарям..
  • Доставка здійснюється у зручний час. Зуботехнічна лабораторія розраховує на довгострокову співпрацю, тому орієнтована на комфорт для клієнтів. Продукція доставляється в заздалегідь обумовлені дні та години після погодження із замовником.
  • Виготовлення всіх типів зубних протезів. Ми з максимальною відповідальністю підходимо до підбору персоналу та організації навчання фахівців. У нашій лабораторії працюють провідні дипломовані зубні техніки! У нас можна замовити високоестетичні коронки з безметалової кераміки, дентальні мікропротези для голлівудської посмішки (вініри, люмініри), шинуючі бюгельні конструкції, балочні системи на імплантах та багато іншого!
  • Наявність всіх сертифікатів. Наша зуботехнічна лабораторія довго та продуктивно співпрацює з компаніями-виробниками, представленими на світовому ринку стоматологічних матеріалів. Ливарна лабораторія має дозвільні документи на застосування кожного матеріалу задіяного в роботі (у тому числі дорогоцінних металів).
  • Виготовлення конструкцій точно у термін. Підрозділи лабораторії функціонують злагоджено, затримок немає. Щоб нашим клієнтам було ще комфортніше, доставка здійснюється безкоштовно по всіх регіонах України та за кордон..

РОЗУМНИЙ ПІДХІД ДО ВИГОТОВЛЕННЯ
ЗУБНИХ ПРОТЕЗІВ

Для нас на першому місці стоїть висока якість та точність термінів виготовлення зубних протезів..

Наша зуботехнічна лабораторія працює на ранку стоматологічних послуг. 20 років і має бездоганну репутацію. У її оснащенні найсучасніше цифрове обладнання, якісні матеріали від відомих світових лідерів та штат із професійних зубних техніків зі стажем більше 8 років.

Зубні протези виконуються з найкращих матеріалів, а якість їх виготовлення строго контролюється. Бездоганний результат ми отримуємо у 100% випадків.

РЕЗУЛЬТАТИ НАШИХ РОБОТ
ДО І ПІСЛЯ

ЗАПРОШУЄМО
СТОМАТОЛОГІЧНІ КЛІНІКИ
І ДОКТОРІВ ПРИВАТНОЇ ПРАКТИКИ
ДО СПІВПРАЦІ

4 ПРОСТИХ КРОК
ДО СПІВПРАЦІ З НАМИ

Телефонуйте нам
або залишаєте
заявку на сайті

Узгоджуєте
деталі
співробітництва

Відправляєте
нам замовлення
на роботу

Отримуєте
зубні протези
високої якості

НАШІ СЕРТИФІКАТИ